Στα αξιοσημείωτα είναι ότι φέτος θα είναι... λειψό, με 13 συλλόγους. Πρώτη σέντρα στα τέλη του Σεπτέμβρη, εκτός φυσικά απροόπτου.
Το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Ζυγού
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αετός Οφρυνίου
Ορφέας-Βυζάντιο
Δόξα Θεολόγου-Βύρων Καβάλας
Βρασίδας-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Άρης Πηγών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ρεπό: Άρης Πρίνου
2η αγωνιστική
Άρης Πρίνου-Κεραυνός Ελευθερών
Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Αετός Οφρυνίου-Δόξα Θεολόγου
Βυζάντιο-Βρασίδας
Βύρων Καβάλας-Άρης Πηγών
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ενωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ρεπό: Ορφέας Ελευθερούπολης
3η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Ορφέας-Άρης Πρίνου
Δόξα Θεολόγου-Άρης Ζυγού
Άρης Πηγών-Αετός Οφρυνίου
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρων Καβάλας
Ρεπό: Βρασίδας
4η αγωνιστική
Ορφέας –Κεραυνός Ελευθερών
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Δόξα Θεολόγου
Άρης Πρίνου-Βρασίδας
Άρης Ζυγού-Άρης Πηγών
Αετός Οφρυνίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Βυζάντιο-Βύρων Καβάλας
Ρεπό: Ένωση Παγ. Δρυάδας
5η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Θεολόγου
Βρασίδας-Ορφέας
Άρης Πηγών-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αρης Πρίνου
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Ζυγού
Βυζάντιο-Αετός Οφρυνίου
Ρεπό: Βύρωνας Καβάλας
6η αγωνιστική
Βρασίδας-Κεραυνός Ελευθερών
Δόξα Θεολόγου-Άρης Πηγών
Ορφέας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Αρης Πρίνου-Βυρων Καβάλας
Αρης Ζυγού-Βυζάντιο
Ρεπό: Αετός Οφρυνίου
7η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Πηγών
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Βρασίδας
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου
Βύρων Καβάλας-Ορφέας
Βυζάντιο-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Αετός Οφρυνίου-Άρης Πρίνου
Ρεπό: Άρης Ζυγού
8η αγωνιστική
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών
Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Βρασίδας-Βύρων Καβάλας
Δόξα Θεολόγου-Βυζάντιο
Ορφέας-Αετός Οφρυνίου
Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού
Ρεπό: Δόξα Αμυγδαλεώνα
9η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Βύρων Καβάλας- Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας
Βυζάντιο-Άρης Πηγών
Αετός Οφρυνίου-Βρασίδας
Άρης Ζυγού-Ορφέας
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πρίνου
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου
10η αγωνιστική
Βύρων Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βυζάντιο
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Αετός Οφρυνίου
Βρασίδας-Άρης Ζυγού
Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου
Ορφέας –Δόξα Αμυγδαλεώνα
Ρεπό: Άρης Πηγών
11η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Βυζάντιο
Αετός Οφρυνίου-Βύρων Καβάλας
Άρης Ζυγού- Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας
Άρης Πρίνου-Άρης Πηγών
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βρασίδας
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας
Ρεπό: Αναγέννηση Λιμεναρίων
12η αγωνιστική
Αετός Οφρυνίου-Κεραυνός Ελευθερών
Βύρων Καβάλας-Άρης Ζυγού
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πρίνου
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Άρης Πηγών-Ορφέας
Βρασίδας-Δόξα Θεολόγου
Ρεπό: Βυζάντιο
13η αγωνιστική
Άρης Ζυγού-Αετός Οφρυνίου
Άρης Πρίνου-Βυζάντιο
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βύρων Καβάλας
Ορφέας-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Δόξα Θεολόγου-Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας
Άρης Πηγών-Βρασίδας
Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών
**Τα παιχνίδια στον 2ο γύρο διεξάγονται αντίστροφα.