Οι συμμετέχοντες χωρίστηκαν σε 9 ομίλους και οι ομάδες της Α΄ κατηγορίας όποτε έβγαιναν γηπεδούχες πήγαιναν ως φιλοξενούμενοι.
Το πρόγραμμα
1ος Όμιλος
1η αγωνιστική
ΑΟ Ποταμιάς-Άρης Πρίνου
Θεαγένης-Αίας Παναγίας
2η αγωνιστική
Θεαγένης-ΑΟ Ποταμιάς
Αίας Παναγίας-Άρης Πρίνου
3η αγωνιστική
Θεαγένης-Άρης Πρίνου
Αίας Παναγίας-ΑΟ Ποταμιάς
2ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης
2η αγωνιστική
Κεραυνός Καλλιράχης-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου
3η αγωνιστική
Κεραυνός Καλλιράχης-Δόξα Θεολόγου
Ρεπό: Αναγέννηση Λιμεναρίων
3ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Άρης Πηγών
Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος
2η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Απόλλων Χρυσοχωρίου
Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πηγών
3η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Αρης Πηγών
Μακεδονικός Αγιάσματος-Απόλλων Χρυσοχωρίου
4ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Καβάλα 2004-Ναζιανζός
Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Χαλκερού
2η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς-Ναζιανζός
Καβάλα 2004-Ατρόμητος Χαλκερού
3η αγωνιστική
Καβάλα 2004 –Άγιος Λουκάς
Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός
5ος Όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Βύρωνας
Ηρακλής Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας
2η αγωνιστική
Ηρακλής Καβάλας-Βύρωνας
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ Καβάλας
3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Καβάλας
ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας
6ος Όμιλος
1η αγωνιστική
ΜΑ Φιλίππων-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Ασπίδα Πολυστύλου-Άρης Ζυγού
2η αγωνιστική
Ασπίδα Πολυστύλου-Δόξα Αμυγδαλεώνα
ΜΑ Φιλίππων-Άρης Ζυγού
3η αγωνιστική
ΜΑ Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου
Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα
7ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Κεραυνός Κρηνίδων-Αετός Οφρυνίου
ΑΣ Παγγαίο-Ένωση Παγ. Δρυάδας
2η αγωνιστική
Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγ. Δρυάδας
ΑΣ Παγγαίο-Αετός Οφρυνίου
3η αγωνιστική
Αετός Οφρυνίου- Ένωση Παγγαιϊκου Δρυάδας
ΑΣ Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων
8ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Ελπίδες Καβάλας-Ορφέας
Μακεδονικός Αμισιανών-Βυζάντιο
2η αγωνιστική
Μακεδονικός Αμισιανών-Ορφέας
Ελπίδες- Βυζάντιο
3η αγωνιστική
Ελπίδες-Μακεδονικός Αμισιανών
Βυζάντιο-Ορφέας
9ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Ατρόμητος Ακροβουνίου-Βρασίδας
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Κεραυνός Ελευθερών
2η αγωνιστική
Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραυνός Ελευθερών
ΠΑΟΚ αγίου Ανδρέα-Βρασίδας
3η αγωνιστική
Βρασίδας-Κεραυνός Ελευθερών
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Ατρόμητος Ακροβουνίου